Четвер, 21.06.2018, 14:51
Вітаю Вас Гість | RSS

vb-syt@i.ua  Великобагачанська  станція юних техніків


Форма входу
Наша адреса
Поштова адреса закладу: 38300, вул.Шевченка,58 А селище Велика Багачка, Полтавської області

Телефон: (05345)91173

Електронна адреса:

vb-syt@i.ua

Пошук
Головна » 2018 » Травень » 7 » Великобагачанські моделісти - призери обласних змагань!
09:23
Великобагачанські моделісти - призери обласних змагань!

     05 травня 2018 року вихованці нашого закладу взяли участь в обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного (найпростіші та вільнолітаючі моделі) та ракетомодельного спорту.

  

     Цього разу наші юні авіамоделісти виступали в складі Дмитра Вишинського, Максима Галушки, Олександра Радька та Нікіти Шульги (керівник - Кузьменко В.Й.).  Хлопці виступали в класах моделей "метальні моделі", "катапультні моделі", планер F-1-H та планер F-1-А. Слід зазначити, що в цьому році кількість учасників порівняно з минулими роками значно збільшилась (кілька команд з Полтави, команди з Горішніх плавнів, Миргорода, Зінькова, Пирятина, Нових Санжар та Великої Багачки). Погодні умови дали змогу юним авіамоделістам показати найкращі результати.

  

  

     Дмитро Вишинський посів ІІ місце в класі "катапультні моделі".

 

     У змаганнях юних ракетомоделістів брали участь Кременчуцький міський ЦПО, Лубенська міська СЮТН, Великобагачанська СЮТ, Зіньківська районна СЮТ, Гребінківська СЮТ, Полтавський ОЦНТТУМ.

  

     Програмою змагань було передбачено :
- проведення стендової оцінки ракетомоделей,
- особисто-командна першість ракетомоделей з класів:
- на тривалість польоту на стрічці – клас S-6-A; 
- на тривалість польоту на парашуті – клас “Салют –А/2“; 
- на тривалість польоту на стрічці – клас “Планета-В“; 
- на реалізм польоту − модель-напівкопія.
   Особиста першість визначалась за найбільшою сумою балів, яка була встановлена в кожному класі перед початком змагань. Командна першість визначалась за найбільшою сумою трьох кращих результатів особистої першості.

    Великобагачанські юні ракетомоделісти виступали в складі Джурки Дениса, Діденка Станіслава, Марченка Дениса та Струтинського Гліба (керівник - Семигаленко О.В.).

  

 

     У підсумку змагань в командному заліку посіла ІІ місце, пропустивши команду з Кременчука, на ІІІ місці команда ПОЦНТТУМ.

     В особистому заліку Марченко Денис став другим в класі модель-напівкопія та третім в класі "Планета-В", а Діденко Станіслав посів ІІ місце в класі "Планета-В".

     Вітаємо наших моделістів з успішним виступом, бажаємо перемог в подальших стартах!

Переглядів: 14 | Додав: yurijgavlenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наші посилання
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz