Неділя, 24.09.2017, 15:00
Вітаю Вас Гість | RSS

vb-syt@i.ua  Великобагачанська районна станція юних техніків


Форма входу
Наша адреса
Поштова адреса закладу: 38300, вул.Шевченка,58 А селище Велика Багачка, Полтавської області

Телефон: (05345)91173

Електронна адреса:

vb-syt@i.ua

Пошук
Головна » 2014 » Березень » 26 » На районному огляді-конкурсі технічної творчості школярів
19:00
На районному огляді-конкурсі технічної творчості школярів

     26 березня 2014 року на базі Великобагачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов районний огляд-конкурс технічної творчості школярів.

 

 

 

     На жаль, цього разу (з різних об'єктивних та суб'єктивних причин) в конкурсі взяли участь тільки 9 команд (Великобагачанська ЗОШ І-ІІІ ст., Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст., Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ст., Остап'євська ЗОШ І-ІІІ ст., Якимівська ЗОШ І-ІІІ ст., Матяшівська ЗОШ І-ІІ ст., Мостовівщинська ЗОШ І-ІІ ст., Степанівська ЗОШ І-ІІ ст. та Великобагачанська райСЮТ).

   

   

    Також щороку проглядається на цьому конкурсі тенденція щодо збільшення нетехнічних експонатів (здебільшого це вироби декоративно-прикладного напряму).

     Основними критеріями в підході до оцінки членами журі представлених робіт були:

   - технічна складність експонатів;

   - практичне застосування виробів;

   - дизайн моделей;

   - проявлена при виготовленні творчість, новизна та раціоналізаторство;

   - захист виробу автором перед журі.

   

   

     Відповідно до цих критеріїв журі, оглянувши вироби та заслухавши захист, після детального обговорення вирішило:

1) серед ЗОШ І-ІІІ ст.:

І-е місце визначити за командою Великобагачанської ЗОШ;

ІІ-е місце визначити за командою Красногорівської ЗОШ;

ІІІ-е місце визначити за командами Остап'євської та Якимівської ЗОШ.

2) серед ЗОШ І-ІІ ст.:

І-е місце визначити за командою Мостовівщинської ЗОШ;

ІІ-е місце визначити за командою Матяшівської ЗОШ;

ІІІ-е місце визначити за командами Степанівської ЗОШ.

     Журі також визначило кращі індивідуальні роботи:

- "Пристрій для навчання навичкам пилянню" Гунченка Анатолія (Красногорівська ЗОШ),

- "Верстат свердлильний із електродрелі" Кабаненка Віталія (Остап'євська ЗОШ),

- "Цифровий USB-мікроскоп" Балюка Леоніда (Великобагачанська ЗОШ),

- "Промисловий пилосос" Журавля Владислава (Великобагачанська ЗОШ),

- "Вироби з бісеру" Бутенко Валентини (Матяшівська ЗОШ),

- "Модель вітрогенератора" Фенька Сергія (Якимівська ЗОШ),

- "Мотузкова драбина" Овчаренка Олексія (Гоголівська ЗОШ),

- "Мінідриль" Корнієнка Артема (Мостовівщинська ЗОШ),

- "Вишивка в стилі блекворк" Свічкар Ірини (Степанівська ЗОШ),

- "Голосовий інформатор" Стремелюка Андрія (райСЮТ).

   

Вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів!

 

Переглядів: 223 | Додав: galanya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Наші посилання
Календар
«  Березень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz