Поштова адреса закладу: 38300, вул.Шевченка,58 А селище Велика Багачка, Полтавської області

Телефон: (05345)91173

Електронна адреса:

vb-syt@i.ua

Пошук
Головна » 2015 » Вересень » 29 » На обласних змаганнях учнівської молоді з авіа- та ракетомодельного спорту
14:08
На обласних змаганнях учнівської молоді з авіа- та ракетомодельного спорту

26 вересня пройшли обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) та ракетомодельного спорту.

Цього разу змагання проходили поблизу с.Марківка Полтавського району. Взяли участь у цих змаганнях юні аматори неба з Полтави, Комсомольська, Пирятина, Зіньківа, Лубен, Кременчука та Великої Багачки.

Слід сказати, що організатори змагань вгадали з погодою, яка дозволила багатьом юним спортсменам показати максимальний результат.

Юні авіамоделісти нашого закладу виступали в складі: Бажан Едуард, Лайло Давид, Гладкий Олександр та Коцар Єгор (керівник команди - Кузьменко В.Й.).

У підсумку Коцар Єгор став переможцем у класі моделей "метальні моделі"

Бажан Едуард посів друге місце у класі "F-1-A" та третє місце у класі "метальні моделі", а

Лайло Давид був другим у класі "метальні моделі" та третім у класі "катапультні моделі".

У командному заліку наша команда посіла друге командне місце, поступившись тільки юним авіамоделістам з Полтави. На третьому місці команда з Пирятина.

Великобагачанські юні ракетомоделісти виступили дещо слабше. Команда в складі Семигаленка Богдана, Джурки Володимира та Дердери Данііла (керівник - Семигаленко О.В.) посіла третє командне місце. На першому - вихованці Кременчуцького МЦПО, друге місце завоювали гуртківці Лубенської міськСЮТН.

В особистому заліку третє місце в класі моделей "S-7" виборов Семигаленко Богдан.

Вітаємо переможців та призерів! Бажаємо всім юним спортсменам успіхів у подальших стартах!

Переглядів: 157 | Додав: galanya | Рейтинг: 0.0/0